Міжнародна підтримка нового банківського податку зростає


Міжнародна підтримка нового банківського податку зростає

Прем’єр-міністр Великобританії Гордон Браун відзначив зростання міжнародної підтримки нового податку на банки, який стане своєрідною страховкою на випадок кризи, аби державам більше не доводилося рятувати фінкомпанії за рахунок коштів платників податків.

Як пише Financial Times, в цілому на Даунінг-стріт вважають, що незважаючи на розбіжності стосовно формулювань нового податку, країни "групи двадцяти" зможуть виробити єдине рішення з цього питання. Британська влада вважає, що подібні заходи не принесуть бажаного результату, якщо вони не будуть реалізовані одночасно по всьому світу.

В понеділок заступник міністра фінансів Великобританії Пол Майнерс провів зустріч з представниками G7, Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Світового банку, на якій обговорювався глобальний підхід до реформування світового банківського сектора з метою запобігання повторенню фінансової кризи 2008 року.

МВФ опублікує доповідь про різні підходи до скорочення ризиків у світовій фінансовій системі, включаючи введення додаткових податків і зборів, в квітні. Ця тема стане однією з основних на саміті G20 в Південній Кореї в листопаді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua