Moody's знизило рейтинги Укрпромбанку до "C/C.ua"


Moody's знизило рейтинги Укрпромбанку до "C/C.ua"

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило рейтинги зобов'язань Укрпромбанку (Київ) в національній і іноземній валюті до "C" із "Caa3" і рейтинг за національною шкалою до "C.ua" із "Caa3.ua" у зв'язку з рішенням Національного банку України від 21 січня про відкликання у цієї фінансової установи банківської ліцензії.

Як зазначається в повідомленні агентства у вівторок, рейтинг фінансової стійкості Укрпромбанку "E" залишився незмінним.

Всі рейтинги за національною шкалою мають стабільний прогноз.

Moody's зазначає, що більшість депозитів Укрпромбанку вже передані до Родовід Банку, тоді як механізм передачі активів, що залишилися, доки остаточно не підготовлений.

"Розуміючи, що банк повністю вичерпав свій капітал й існує невизначеність відносно передачі активів, що залишилися в банку, Moody's вважає, що будь-яке відшкодування для кредиторів Укрпромбанку, ймовірно, буде обмеженим", - говориться в повідомленні.

Укрпромбанк заснований в 1989 році. 21 січня 2010 року закінчився термін дії в банку тимчасового адміністратора, який керував роботою фінустанови протягом останніх 12 місяців, і завершився термін дії мораторію на задоволення вимог кредиторів банку. Після цього НБУ прийняв рішення про відкликання ліцензії в банку.

За даними Нацбанку, на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів Укрпромбанк займав 18-е місце (10,223 млрд грн.) серед 182 банків, що діяли в країні.

Кабінет міністрів України 11 листопада 2009 року прийняв рішення про докапіталізацію Родовід Банку на суму 5,6 млрд грн. для виплати депозитів фізичним особам - вкладникам Укрпромбанку. До Родовід Банку переводяться зобов'язання із виплати вкладникам Укрпромбанку на загальну суму 6,9 млрд грн., а також активи Укрпромбанку - регіональна мережа і кредитний портфель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua