Експерт: Ціна золота повернеться до втрачених позицій


Експерт: Ціна золота повернеться до втрачених позицій

На фоні нестабільної ситуації в світовій банківській системі ціна на золото найближчим часом може повернутися до втрачених позицій - на позначку 1140 доларів за тройську унцію.

Таку точку зору висловив у коментарі агентству УНІАН перший заступник голови правління "Брокбізнесбанку" Володимир Скидан.

За його інформацією, на початку минулого тижня вартість золота на світовому ринку трималася у вузькому діапазоні 1130-1140 доларів США за тройську унцію. Проте з середи ціни різко пішли вниз, тож до кінця тижня золото втратило в ціні близько 5%, досягнувши рівня 1090 доларів за унцію, повідомив експерт.

Як підкреслив Скидан, "аналогічна ситуація простежується і на інших товарних ринках, що дозволяє зробити висновок про загальну тенденцію, викликану зміцненням американської валюти". Серед інших основних чинників, що викликали низхідний тренд у вартості золота, експерт назвав зниження цін на нафту і фіксацію прибутку по золоту біржовими гравцями.

Скидан повідомив, що на українському ринку ціни на золото варіювалися від 300 грн. за грам в злитках від 100 грам до 1000 грам на початку минулого тижня і до 293 грн. - в кінці. "Курс гривні по відношенню до долара коливався мало, з чого виходить, що зміна роздрібної ціни благородного металу викликана виключно світовими тенденціями", - упевнений експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua