Мінпаливенерго ініціює підсилення відповідальності обленерго за неякісне електропостачання


Мінпаливенерго ініціює підсилення відповідальності обленерго за неякісне електропостачання

Міністерство палива та енергетики України ініціює підсилення відповідальності енергокомпаній за надання неякісних послуг електропостачання. Про це сьогодні на нараді, присвяченій питанням надійного електропостачання Житомирської області, заявив міністр палива та енергетики Юрій Продан.

За його словами, зокрема, міністерство спільно з Національною комісією регулювання електроенергетики (НКРЕ) розроблять законопроект, а також зміни до правил надання послуг з електропостачання, якими буде передбачено збільшення розміру компенсацій споживачам за неякісне електропостачання або безпідставне припинення електропостачання.

"Ми попрацюємо з НКРЕ, аби підвищити відповідальність обленерго на законодавчому рівні, щоб обленерго відповідало перед споживачами. Гроші за недоотриману електроенергію мають бути повернені людям", - сказав Ю.Продан.

Міністр нагадав, що в даний час на законодавчому рівні передбачена норма, що обленерго в разі необґрунтованого припинення енергопостачання мусить компенсувати споживачеві 25% вартості недопоставленої електроенергії. Згідно зі змінами, які планує ініціювати міністерство, сума даної компенсації може бути переглянута у бік збільшення, при цьому не виключається, що у випадку якщо мова йтиме про побутових споживачів (населення), може бути введена 100%-на компенсація вартості недопоставленої електроенергії.

Не виключається також, відзначив міністр, що на законодавчому рівні будуть чіткіше прописані терміни, в які обленерго муситиме ліквідувати пошкодження і відновити електропостачання споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua