Економісти прогнозують зростання ВВП Китаю в 2010 році на 9,5%


Економісти прогнозують зростання ВВП Китаю в 2010 році на 9,5%

Зростання валового внутрішнього продукту Китаю може скласти близько 9,5% в 2010 році. Багато в чому така динаміка буде зумовлена високим внутрішнім споживанням і корпоративними інвестиціями.

Економіст дослідницького центру з питань розвитку при Держраді КНР Чжан Ліцюнь вважає, що в поточному році Китай не зіткнеться з серйозним інфляційним тиском. Індекс споживчих цін може зрости в межах 3%.

"Я чекаю, що внутрішнє споживання зростатиме досить швидкими темпами цього року на тлі підтримки продажів автомобілів і житлової нерухомості", - заявив Чжан в інтерв'ю офіційному виданню China Securities Journal.

Що стосується інвестицій до основних фондів підприємств, то цього року естафету від держави приймуть корпорації. За прогнозами Чжана, розмір інвестицій збільшиться в 2010 році приблизно на 20%, тоді як в минулому зростання цього показника склало 30,1%.

В минулому році ВВП Китаю зріс на 8,7 %. Середній прогноз аналітиків щодо збільшення цього показника в 2010 році повністю збігається з очікуваннями китайського фахівця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua