Мін'юст: Відкладення боротьби із корупцією вдарить по іміджу України


Мін'юст: Відкладення боротьби із корупцією вдарить по іміджу України

Міністр юстиції Микола Оніщук припускає погіршення міжнародного іміджу України через перенесення набуття чинності пакету антикорупційних законів з 1 січня на 1 квітня.

Про це він сказав в інтерв'ю тижневику "Бізнес".

"Гадаю, що відстрочення введення в дію цих законів може негативно позначитись на міжнародному іміджі України", - сказав він.

При цьому він підкреслив, що впровадження нових методів протидії корупції є прямим зобов'язанням України, передбаченим конвенціями Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй, які раніше ратифікувала Верховна Рада.

23 грудня 2009 року Рада перенесла набуття чинності пакету антикорупційних законів на 1 квітня 2010 року. Йдеться про прийняті 11 червня 2009 року законопроекти N0875 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів про відповідальність за корупційні правопорушення", N0876 "Про принципи запобігання і протидії корупції" і N0877 "Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень".

Мін'юст вже зазначав, що вважає недопустимим відстрочення набуття чинності пакету цих законів через високий рівень корупції в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua