Британський міністр фінансів застеріг Обаму від надмірно завзятої "війни із Уолл-стріт"


Британський міністр фінансів застеріг Обаму від надмірно завзятої "війни із Уолл-стріт"

Розроблений президентом США Бараком Обамою план перегляду регулювання банківського сектора, який був сприйнятий як оголошення "війни Уолл-стріт", загрожує порушити міжнародну координацію. З таким попередженням виступив міністр фінансів Великобританії Алістер Дарлінг в інтерв'ю, опублікованому британською газетою Sunday Times.

Дарлінг застеріг США від самостійного просування шляхом пропонованих змін Обамою, які передбачають скорочення розмірів банківських структур, а також обмеження ведення ними деяких високоризикованих видів операцій.

На думку міністра, радикальні заходи відносно кредитних установ не допомогли б запобігти фінансовій кризі. Він закликав до єдності в лавах країн "двадцятки" і пошуку спільних рішень.

Глава британського мінфіну побоюється, що ініціативи американської адміністрації здатні підірвати консенсус країн "двадцятки" в сфері реформування глобальної фінансової системи.

"якщо кожен робитиме свою власну справу, це абсолютно ні до чого не призведе. Банки - глобальні, і вони досить добре здатні самоорганізовуватися так, щоб, якщо в одній країні режим важкий, "перетекти" в іншу, і це нікому не приносить жодної користі", - підкреслив Дарлінг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua