Медвєдєв вніс до Держдуми законопроект про партії-невдахи


Медвєдєв вніс до Держдуми законопроект про партії-невдахи

Президент Росії Дмитро Медвєдєв вніс до Держдуми законопроект, згідно з яким політичні партії, що набрали більше п'яти відсотків голосів виборців на виборах, гарантовано отримають місця в регіональних парламентах.

Про це повідомляє РІА Новості.

В законопроекті також сказано, що в разі, якщо партії вдасться заручитися підтримкою більше п'яти, але менше семи відсотків виборців, то вона може розраховувати на один мандат в законодавчих зборах.

На думку президента, прийняття такого закону зможе зробити політичну систему країни гнучкішою. Про це Медвєдєв заявив 22 січня, в п'ятницю, на засіданні Держради. Під час свого виступу російський лідер і повідомив про рішення внести до Держдуми проект про партії, що не здолали семипроцентного бар'єру на виборах.

"Нема жодної території, де всі до єдиного жителі мали б однакові політичні переваги. Саме тому я запропонував давати можливість висловлюватися в місцевих парламентах представникам непарламентських партій. Ця пропозиція має бути реалізована", - підкреслив Медвєдєв, звертаючись до членів Держради.

Оцінюючи формування органів державної влади на місцях, Медвєдєв відзначив, що "майже половина з 246 тисяч депутатів представницьких органів муніципальних утворень - це єдинороси". "Це непоганий результат, що відображає реальні симпатії виборців. Але комуністів серед них не більше двох відсотків, представників "Справедливої Росії" - один відсоток, ЛДРП - менше одного відсотка. Ситуація дивна. Давайте разом подумаємо, які заходи потрібно вжити для стимулювання політичної конкуренції", - закликав членів Держради Медвєдєв.

Регіональні вибори пройдуть в Росії в березні 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua