Goldman Sachs зменшив загальний розмір річних бонусів на 3 млрд дол


Goldman Sachs зменшив загальний розмір річних бонусів на 3 млрд дол

Американський банк Goldman Sachs заявив, що він "проявив стриманість", зменшивши виплати бонусів своїм топ-співробітникам, хоча середньої заробітної плати $498 тис., як і раніше, достатньо для того, щоб викликати обурення в політичних і профспілкових колах.

Goldman зменшив загальну суму бонусів на $3 млрд. - до $16,19 млрд. Це 35,8% від чистого прибутку компанії, а також найменша відтоді, як Goldman Sachs вийшов на біржу в 1999 р.

Фінансовій директор банку Девід Віньяр заявив у зв'язку з цим: "Ми не закриваємо очі на економічну ситуацію, на біль і страждання, які відбуваються у всьому світі, і ми не глухі до закликів проявити стриманість. Ми почули їх".

Рішення компанії зменшити бонуси допомогло збільшити чистий прибуток за четвертий квартал до $4,95 млрд. або $8,20 на акцію, а річний прибуток склав рекордні $13,39 млрд. Кошти, які не підуть на бонуси, будуть перераховані акціонерам.

Віньяр підкреслив, що не великі бонуси керівникам, а погане управління ризиками стало причиною краху останніх років. В результаті постраждали не лише співробітники, але і керівники компанією. Так, за словами Віньяра, компенсації керівників будуть видані у вигляді акцій, які ті не можуть продати протягом п'яти років. Останні теж отримають велику частину компенсацій у вигляді акцій Goldman Sachs.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua