0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Тігіпко припускає, що погодиться стати прем'єром при новому президенті


Тігіпко припускає, що погодиться стати прем'єром при новому президенті

Сергій Тігіпко, який посів третє місце за результатами 1-го туру президентських виборів, не виключає, що розгляне пропозицію обійняти посаду прем'єра.

"По-перше, я хотів би сказати, що питання прем'єрства не відкидаю", - сказав він в інтерв'ю українській службі Бі-Бі-Сі.

"Якщо приходить новий президент і скаже: "Шановні, вибори пройшли, багато було сказано, прошу вибачення за цей популізм, країні потрібні зміни" - не боюся непопулярних кроків, готовий їх робити як прем'єр, скажімо", - підкреслив С.Тігіпко.

Раніше кандидат в президенти, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко запропонувала Сергію Тігіпку, який отримав в 1-у турі виборів більше 13% голосів виборців, посаду прем'єра. Ця пропозиція залишиться чинною навіть якщо С.Тігіпко утримається від закликів до виборців підтримати Ю.Тимошенко в 2-у турі.

"Я можу сказати, що навіть якщо С.Тігіпко не підтримає мої пропозиції (гармонізувати програми розвитку України..., об'єднати зусилля для реалізації програм в життя), якщо не захоче визначитися до другого туру, я можу всім людям, які голосували за нього в першому турі, сказати, що після перемоги на президентських виборах, я обов'язково повторю цю пропозицію", - заявила Ю.Тимошенко на прес-конференції 20 січня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування