Samsung інвестує біля 6,7 млрд дол в будівництво електростанцій в Канаді


Samsung інвестує біля 6,7 млрд дол в будівництво електростанцій в Канаді

Південнокорейська компанія Samsung C&T Corp. спільно з Korea Electric Power Corp. розпочне розробку проекту із будівництва вітрових і сонячних електростанцій в Онтаріо.

Вартість проекту, який створить близько 16 тис. робочих місць, оцінюється в 7 млрд. канадських доларів ($6,7 млрд.), повідомляє Bloomberg.

Передбачається, що південнокорейські компанії займатимуться будівництвом і обслуговуванням вітрових і сонячних "установок" протягом 20 років.

Перша черга проекту має бути побудована до I кварталу 2013 року. А до 2014 року в Онтаріо вже можуть бути закриті всі вугільні електрогенератори.

Зазначається, що інвестиції у розмірі 7 млрд. канадських доларів стануть найбільшими в сфері поновлюваної енергії в історії Онтаріо.

Для Korea Electric цей проект стане другим за розмірами серед зарубіжних проектів із будівництва електростанцій після того, як 27 грудня компанія виграла $20-мільярдний тендер на будівництво атомних генераторів в ОАЕ.

Нагадаємо, що Південна Корея, яка отримала своє перше зарубіжне замовлення на будівництво атомної електростанції в грудні 2009 року, планує заробити на цьому бізнесі $400 млрд. до кінця 2030 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua