Кабмін виділив 120,4 млн грн на підготовку до Євро-2012


Кабмін виділив 120,4 млн грн на підготовку до Євро-2012

Кабінет міністрів України розпорядився виділити 120 млн. 380 тис. грн. для підготовки об'єктів інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в 2010 році.

Про це говориться в постанові №36 від 20 січня ц.р., розміщеній на урядовому порталі.

Згідно із документом, кошти будуть виділені за рахунок залишків нерозподілених коштів Стабілізаційного фонду за станом на 1 січня 2010 р., а в разі їх браку - за рахунок надходжень від розміщення державних цінних паперів.

Із загальної суми Міністерству транспорту і зв'язку виділять 38,8 млн. грн. (на проектування, будівництво, реконструкцію і ремонт аеропортів), Міністерству у справах сім'ї, молоді і спорту - 50 млн. грн. (на реконструкцію НСК "Олімпійський"), Державному комітету телебачення і радіомовлення - 31, 58 млн. грн. (на придбання прав на телевізійну трансляцію матчів чемпіонату Європи 2012 року з футболу (перший внесок за встановленим графіком ліцензійної угоди з УЄФА).

Кабмін доручив Мінфіну внести відповідні зміни до розкладу державного бюджету, а Держказначейству - перерахувати кошти Стабфонду.

За порядком використання в 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для підготовки об'єктів інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, бюджетні кошти виділяються на безповоротній основі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua