МінЖКГ пропонує зобов'язати ЖЕКи здійснити перерахунок тарифів


МінЖКГ пропонує зобов'язати ЖЕКи здійснити перерахунок тарифів

Міністерство з питань житлово-комунального господарства пропонує Кабінету міністрів України ініціювати проведення перевірок порушень вимог Закону України "Про благоустрій населених пунктів" і за їх результатами зобов'язати житлово-експлуатаційні контори здійснити перерахунок тарифів у зв'язку з ненаданням населенню послуг з прибирання снігу на вулицях міст.

Про це УНІАН повідомила прес-служба Юлії Тимошенко.

За повідомленням, таке доручення міністерство пропонує уряду дати Державній інспекції з питань житлово-комунального господарства і планує, що це питання буде розглянуто на найближчому засіданні Кабінету міністрів.

"Наприклад, у Києві Держжитлкомунінспекція встановила масові порушення при проведенні зимових прибиральних робіт на прибудинкових територіях. Через неадекватні дії влади Києва виникли значні перешкоди для руху пішоходів і транспорту, що створило загрозу життєдіяльності міста", - сказав міністр із питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

За його інформацією, з 17 грудня 2009 року по 14 січня 2010 року до травмпунків Києва звернулися майже 5,5 тисяч осіб, які отримали травми на обледенілих дорогах і тротуарах міста.

Міністр також повідомив, що Держжитлкомунінспекція розробила форму Акту претензій за неналежне надання або ненадання послуг з у тримання будинків і прибудинкових територій, на підставі якого ЖКГ повинні будуть здійснити перерахунок тарифів за неотримані послуги з прибирання снігу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua