Експерти очікують зростання ВВП України у 2010 році на 2,7%


Експерти очікують зростання ВВП України у 2010 році на 2,7%

У 2010 році можна чекати збільшення ВВП України на 2,7%, промвиробництва - на 6,7%.

Про це говориться в переданому УНІАН аналітичному звіті інвестиційної компанії Foyil Securities.

Аналітики компанії чекають, що в поточному році макроекономічні показники мають бути винятково позитивними, враховуючи надмірне падіння економіки торік. За їхньою оцінкою, в 2009 році ВВП України впав на 13,3%, тоді як промислове виробництво знизилось на 22%.

"Ми чекаємо, що позитивний ефект від збільшення попиту і ціни на продукцію металургійного, хімічного, сільськогосподарського секторів і важкого машинобудування можна буде спостерігати вже на початку другого півріччя цього року", - зазначив директор аналітичного департаменту Foyil Securities Агшин Мірзазаде.

На думку аналітиків Foyil Securities, в другому півріччі 2010 року більшість банків зможуть відновити кредитні операції, стимулюючи споживчий попит, який становить понад 67% ВВП України. Відповідно до їхніх прогнозів, світова економіка продовжить відновлення і впродовж 2011 року, що має привести до зростання світових цін на метал до 7% в 2011 році і збільшення ліквідності на міжнародних ринках капіталу. За оцінкою аналітиків, такий розвиток подій повинен призвести до зростання української економіки на 3,6% в 2011 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua