Киян просять відмовитись від жетонів на метро


Киян просять відмовитись від жетонів на метро

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" закликає пасажирів активніше використовувати безконтактні картки замість жетонів. Про це начальник підприємства Петро Мірошников сказав під час прямої лінії в газеті "Комсомольська правда".

Він повідомив, що після скасування довгострокових проїзних 60-65% пасажирів метро вважають за краще користуватися жетонами, а не безконтактними картками.

За його словами, купівля жетонів щодня в години пік створює великі черги до кас метро, що викликає скарги пасажирів.

Мірошников додав, що використання безконтактних карток дозволить пасажирам уникнути черг і взагалі є гігієнічнішим і прогресивнішим способом оплати проїзду.

Також він повідомив, що кожен день підприємство реалізує близько 1 тисячі безконтактних карток.

"Ця динаміка позитивна, але її темпи нас не влаштовують", - сказав він.

У зв'язку з цим підприємство має намір активізувати агітацію пасажирів на користь оплати ними проїзду безконтактними картками.

Крім того він сказав, що "Київський метрополітен" зараз працює спільно з комунальним підприємством "Київпастранс" над створенням єдиної безконтактної картки, яка діятиме і в метро, і в наземному громадському транспорті.

Нагадаємо, в листопаді Київська міська державна адміністрація скасувала річні і квартальні проїзні на проїзд в метро і наземному громадському транспорті.

"Київський метрополітен" і "Київпастранс" розраховують на додатковий прибуток у розмірі 115,6 мільйонів гривень на рік після скасування річних і квартальних проїзних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua