Київський метрополітен у 2009 р. отримав збиток у 210 млн грн


Київський метрополітен у 2009 р. отримав збиток у 210 млн грн

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" за підсумками роботи в 2009 році отримав збиток в розмірі близько 210 млн грн., повідомив начальник підприємства Петро Мірошников під час прямої телефонної лінії в Києві в четвер, зазначивши, що це попередні дані.

За його словами, головною причиною збитковості підприємства є економічна необґрунтованість тарифу на пасажироперевезення - фактична вартість однієї поїздки в минулому році становила 1,26 грн.

Мірошников зазначив, що фінансові показники столичного метрополітену були б задовільними, якби тариф становив близько 2,5 грн., проте його підвищення залежить виключно від міської влади.

Глава підприємства також повідомив, що доходи столичного метрополітен від діяльності в 2009 році склали 705,3 млн грн., зокрема, 558,8 млн грн. - від перевезення пасажирів, 21,8 млн грн. - від плати за оренду приміщень метрополітену, 7,4 млн грн. - від розміщення реклами. Ще 68,8 млн грн. надійшли з міського бюджету за надання послуг з перевезення пільговиків, хоча підприємство, за словами Мірошникова, надало таких послуг на 291 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua