ФМС: Експорт газу має оформлятися на території РФ


ФМС: Експорт газу має оформлятися на території РФ

Федеральна митна служба вважає, що експорт газу з РФ має декларуватися на російській території, проте не відкидає досягнення компромісу з ВАТ "Газпром" з цього питання, заявив заступник глави відомства Костянтин Чайка журналістам у Новосибірську.

"У нас ідуть переговори з "Газпромом" в цій частині. Ми вважаємо, що необхідне оформлення товару, у тому числі й газу, на території РФ і встановлення приладів обліку також на території РФ", - сказав він.

К.Чайка відзначив, що митні органи Росії не можуть проводити ніякі контрольні заходи за межами країни. "Це природне питання, інша річ, до чого ми добалакаємося - покаже час, але я вважаю, що вимоги, які пред'являються Федеральною митною службою, - обґрунтовані", - сказав він.

"Я гадаю, ми знайдемо якийсь компроміс", - відзначив він, не уточнивши, в чому він може виражатися.

К.Чайка також пояснив, що нині чинні прилади обліку встановлені, зокрема, в країнах, що утворилися після розпаду СРСР, організації СЕВ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua