Кабмін може вимагати перерахунку "зимових" тарифів ЖКГ


Кабмін може вимагати перерахунку "зимових" тарифів ЖКГ

Міністерство з питань житлово-комунального господарства пропонує Кабінету Міністрів України ініціювати проведення перевірок порушень вимог Закону України "Про благоустрій населених пунктів" і за їх результатами змусити житлово-експлуатаційні контори здійснити перерахунок тарифів у зв'язку з наданням населенню послуг з прибирання снігу на вулицях міст. Про це повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

Таке доручення міністерство пропонує уряду дати Державній інспекції з питань житлово-комунального господарства і планує, що це питання буде розглянуто на найближчому засіданні Кабінету Міністрів.

"Наприклад, в Києві Держжитлокомунінспекція встановила масові порушення при проведенні зимових прибиральних робіт на прибудинкових територіях. Через неадекватні дії влади Києва виникли значні перешкоди для руху пішоходів і транспорту, що створило загрозу життєдіяльності міста", - сказав Міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

За його інформацією, з 17 грудня 2009 до 14 січня 2010 року в травмпункти Києва звернулися майже 5,5 тисяч осіб, що отримали травми на обмерзлих дорогах і тротуарах міста.

Міністр також повідомив, що Держжитлокомунінспекція розробила форму Акту претензій за неналежне надання або ненадання послуг за утриманням будинків і прибудинкових територій, на підставі якого ЖЕКи муситимуть зробити перерахунок тарифів за неотримані послуги з прибирання снігу.

Крім того, за словами О.Кучеренка, Держжитлокомунінспекція надасть громадянам необхідну методичну і юридичну допомогу для оформлення перерахунків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua