0 800 307 555
0 800 307 555

Ігор Коломойський готовий збільшити інвестиції у "Студію "1+1" і "Кіно"


Ігор Коломойський готовий збільшити інвестиції у "Студію "1+1" і "Кіно"

Співвласник ПриватБанку (Дніпропетровськ) Ігор Коломойський, який за укладеною в середу угодою з медіахолдингом Central European Media Enterprises Ltd. (CME) отримає контроль над 100% телеканалів "Студія "1+1" і "Кіно", готовий збільшити інвестиції в ці канали.

"Жодних змін у складі топ-менеджменту "1+1" не буде. Ми задоволені нинішньою командою на чолі з Олександром Ткаченком. Наше завдання - зробити групу каналів "1+1" успішним комерційним проектом, тому ми готові значно збільшувати обсяги інвестування і вивести канал в лідери ринку", - повідомив Коломойський агентству "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, CME вступила в операцію з компанією Harley Trading Limited, підконтрольною Коломойському, з продажу 100% телеканалів "Студія 1+1" і "Кіно" за $300 млн і очікувані $19 млн для фінансування грошових витрат групи "Студія 1+1" між підписанням і закриттям операції. Перший платіж у розмірі $30 млн покупець здійснить 1 лютого 2010 року. Решта суми вартості покупки буде сплачена при закритті. Очікується, що операція буде закрита в другій половині квітня 2010 року.

Угода між CME і Коломойським передбачає розірвання попередньої операції від липня 2009 року, за якою Коломойський і співвласник телеканалу "ТЕТ", президент ФК "Динамо" Ігор Суркіс через підконтрольну їм Alstrom Busines Corp., (Британські Віргінські о-ви) отримали контроль над 49%-ю часткою в кіпрській структурі CME Cyprus, що володіла телеканалами "Студія "1+1" і "Кіно", в обмін на $100 млн і телеканал "ТЕТ", який передбачалося інтегрувати в групу українських каналів.

За підсумками січня-вересня 2009 року, чистий дохід активів CME в Україні знизився в 5,3 рази - до $14,37 млн грн., EBITDA погіршився в 3,1 рази - до "мінус" $40,19 млн, тоді як операційний збиток зріс в 2,7 рази - до $42,97 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua