МінЖКГ позбавило інвалідів війни безкоштовного ремонту квартир


МінЖКГ позбавило інвалідів війни безкоштовного ремонту квартир

Міністерство із питань житлово-комунального господарства України видало наказ "Про визнання таким, що втратив силу наказу Держжиткомунгоспу від 5 серпня 1994 року №73", яким визначався порядок проведення безкоштовного капітального ремонту житлових будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців і прирівняних до них осіб.

Наказ №395 від 16 грудня 2009 року зареєстрований в Міністерстві юстиції 15 січня 2010 року, повідомляється на офіційному сайті міністерства.

Згідно із положенням про порядок проведення безкоштовного капремонту житлових будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців і прирівняних до них осіб, безкоштовний капітальний ремонт одного житлового будинку (квартири) за місцем постійного проживання особи, здійснювався не частішим одного разу на 10 років.

Загальна площа будинку (квартири), що ремонтується безкоштовно, не повинна була перевищувати 21 кв. м, а вартість 1 кв. м - середню вартість аналогічного ремонту 1 кв. м житла державного житлового фонду в даному регіоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua