Суд призупинив дію змін до порядку проведення аукціонів із продажу нафти


Суд призупинив дію змін до порядку проведення аукціонів із продажу нафти

Дію постанови Кабінету міністрів України №1405 від 23 грудня 2009 р. про внесення змін до положення про організацію і проведення аукціонів з продажу нафти, газового конденсату, зрідженого газу і вугілля українського походження припинено судом.

Про це повідомив голова Української міжбанківської валютної біржі (УМВБ) Петро Переверзєв сьогодні під час проведення аукціону, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Переверзєв уточнив, що у зв'язку з таким рішенням, сьогоднішній аукціон з продажу нафти і газового конденсату відкладено, проведення наступного заплановано на 26 січня 2009 р.

Однак голова УМВБ не зміг уточнити, який саме суд прийняв дане рішення, а також дату його прийняття.

Як повідомило РБК-Україна поінформоване джерело, рішення було прийняте Окружним адміністративним судом Києва за позовом ВАТ "Укрнафта".

Нагадаємо, урядова постанова №1405 від 23 грудня 2009 р. прив'язує аукціонну ціну нафти українського походження до митної вартості нафти, що імпортується до України.

На аукціоні 20 січня ВАТ "Укрнафта" встановила стартову ціну нафти на рівні 4,98 тис. грн/т, що на 42,3% вище за стартову ціну на попередньому аукціоні 29 грудня і на 20% перевищує ціновий орієнтир, визначений Державною митною службою на базі даних про ціни ввезення нафти до України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua