Східна Європа відновиться після кризи швидше від Західної


Східна Європа відновиться після кризи швидше від Західної

Темпи зростання економіки в країнах Східної Європи перевищать в 2010 році швидкість відновлення в Західній Європі, вважає член ради Європейського центрального банку (ЄЦБ), глава Банку Австрії Евальд Новотни.

"Якийсь час переважала думка, що відновлення в Центральній і Східній Європі буде повільнішим, ніж в Західній. Проте, як ми зараз бачимо, це дуже песимістичний погляд. Насправді в 2010 році багато країн регіону покажуть вищі темпи зростання, ніж в Західній Європі", - цитує агентство Bloomberg слова Новотни.

Член ради ЄЦБ чекає, що Чехія, Угорщина і Польща незабаром підвищать прогноз ВВП на поточний рік на тлі підйому експорту, викликаного відновленням споживчого попиту в Західній Європі. На даний момент Угорщина чекає збільшення ВВП на 0,6% в 2010 році після падіння на 6,7% торік.

Темпи зростання ВВП Чехії можуть досягти 2%, заявив в середу заступник президента центрального банку Чехії Мирослав Сингер. Раніше очікувалося підвищення показника на 1,4%.

Польща - єдина країна Євросоюзу, що уникнула рецесії, - доки чекає зростання економіки цього року на 1,8%, але може переглянути прогноз динаміки ВВП в найближчі тижні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua