Мінекономіки задоволене динамікою безробіття у 2009 р.


Мінекономіки задоволене динамікою безробіття у 2009 р.

Міністерство економіки задоволене динамікою безробіття в 2009 році.

Про це говориться в повідомленні Мінекономіки.

"До кінця (2009) року, за даними Держкомстату, кількість незайнятих громадян, які знаходились на обліку в Державній службі зайнятості, складала 531,6 тис. осіб, що на 37,1% менше, ніж в кінці 2008 року і становить 1,9% від загальної кількості населення працездатного віку проти 3% в грудні 2008 року", - говориться в повідомленні.

Збільшення кількості зайнятого населення, за даними Мінекономіки, спостерігається з березня 2009 року.

"якщо в першому кварталі (2009) кількість зайнятого населення у віці 15-70 років становила 20 млн. осіб, то вже за даними за 9 місяців 2009 року - 20,4 млн. осіб", - говориться в повідомленні.

За даними міністерства, в період кризи найбільше зменшення зайнятості спостерігалося в промисловості і будівництві, проте прийняття урядом заходів із підтримки промислового комплексу призвело до припинення такої тенденції, а потім і до відновлення кількості зайнятих в даних секторах.

Мінекономіки вважає, що позитивна динаміка безробіття в 2009 році свідчить про те, що найбільш складний період в економіці пройдено.

Як повідомляло агентство, за даними Держкомстату, в грудні 2009 року офіційний рівень безробіття збільшився на 0,1 п.п. до 1,9%.

На 1 січня 2010 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 0,532 млн. безробітних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua