0 800 307 555
0 800 307 555

Паризький клуб попросив кредиторів пробачити борги Гаїті


Паризький клуб попросив кредиторів пробачити борги Гаїті

Паризький клуб кредиторів звернувся до країн, котрі не входять до цієї організації, пробачити Гаїті, де 12 січня стався сильний землетрус, всю суму боргу. Про це говориться в офіційному прес-релізі клубу, опублікованому 19 січня.

В повідомленні також наголошується, що сам Паризький клуб ще в липні 2009 року погодився пробачити борг Гаїті, а в даний час завершуються двосторонні переговори між державами - членами клубу та владою острова.

Загальний зовнішній борг Гаїті, за даними на вересень 2008 року, складав 1,88 мільярда доларів. З цієї суми 214 мільйонів доларів держава заборгувала Паризькому клубу.

Землетрус на Гаїті магнітудою сім балів став найбільш руйнівним за всю історію спостережень в Карибському морі. Жертвами катастрофи стали, за різними оцінками, від 50 до 200 тисяч осіб, а столиця Гаїті - Порт-о-Пренс - виявилася майже повністю зруйнованою.

Паризький клуб кредиторів - неофіційна організація, створена в 1956 році на базі найбільш індустріально розвинених країн світу. Її основною функцією є надання кредитів державам, котрі їх потребують. Зараз на постійній основі до Паризького клубу входить 19 країн, зокрема і Росія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua