Найбідніші європейці живуть у Латвії


Найбідніші європейці живуть у Латвії

Латвія в 2008 році лідирувала серед країн Євросоюзу по кількості населення, що живе на межі бідності. Про це говориться в офіційному прес-релізі Eurostat. На другому місці виявилася Румунія, а на третьому - Болгарія.

За даними Eurostat, в Латвії бідними було визнано 26 відсотків населення, у Румунії - 23 відсотка, а в Болгарії - 21 відсоток. У Греції, Іспанії і Литві даний показник досяг 20 відсотків. В середньому у 27 державах, що входять до ЄС, частка бідних жителів склала 17 відсотків.

Для порівняння, найменше бідних виявилося в Чехії (9 відсотків), а також Нідерландах і Словаччині (по 11 відсотків). У Данії, Угорщині, Австрії, Словенії і Швеції частка незаможного населення становить 12 відсотків.

За нормами, що діють в ЄС, живуть на межі бідності вважається той, хто отримує менше 60 відсотків від середньої заробітної плати по країні.

Латвійська економіка серйозно постраждала від світової фінансової кризи. Аби зменшити дефіцит бюджету відповідно до вимог ЄС, уряд країни був вимушений піти на низку непопулярних заходів, зокрема, скорочення пенсій і зарплат бюджетникам.

В Росії за підсумками 2008 року кількість бідних росіян становила 18,5 мільйона осіб, або 13,1 відсотка загальної чисельності населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua