0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Американець розорився на допомозі Гаїті


Американець розорився на допомозі Гаїті

Користувач соціальної мережі Reddit, відомий як elustran, пожертвував майже всі свої заощадження (426 доларів) на допомогу постраждалим від землетрусу на Гаїті.

На Reddit діє система рейтингування постів і коментарів. 17 січня Elustran пообіцяв пожертвувати по одному долару за кожен голос, що знижує рейтинг певного коментаря, який він залишив. За його словами, він сподівався, що цей коментар незабаром забудеться. Проте інші користувачі проголосували "проти" його коментаря в цілому більше 700 разів, майже розоривши його.

Як пише Elustran, на його банківському рахунку було 526 доларів і 7 центів, з яких він вже пожертвував на допомогу Гаїті 426 доларів 7 центів. Тепер він має намір знайти роботу, аби виплатити решту.

В результаті руйнівного землетрусу на Гаїті 11 січня, загинули, за різними даними, від декількох десятків до декількох сотень тисяч осіб. Країна піддалася сильним руйнуванням. За оцінками ООН, лише на невідкладні потреби Гаїті потрібно зібрати близько 600 мільйонів доларів.

В США запущено декілька кампаній зі збору коштів на допомогу Гаїті. Зокрема, колишні президенти країни Біл Клінтон і Джордж Буш на прохання глави держави Барака Обами, очолили добродійний фонд, створений для допомоги постраждалій карибській державі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування