Зростання прибутків європейських компаній за IV квартал 2009р. буде вражаючим


Зростання прибутків європейських компаній за IV квартал 2009р. буде вражаючим

Зростання прибутків європейських компаній за підсумками четвертого кварталу 2009 року буде вражаючим, але подібне підвищення не може тривати довго, пише видання MarketWatch.

За прогнозами експертів, прибутки компаній із загальноєвропейського списку Dow Jones Stoxx 600 злетіли в минулому кварталі на 487,3%, а без врахування компаній фінансового сектора - на 24,5%.

"Ми чекаємо хорошого сезону звітності, хороших прибутків циклічних компаній, особливо тих, на які впливає світове промислове виробництво", - заявив фондовий менеджер SVM U.K. Opportunities Ніл Вейч.

Разом з тим аналітики зазначають, що зростання прибутку пов'язане в першу чергу із заходами зі зниження витрат і державним стимулюванням певних галузей, а не зі збільшенням виручки компаній. У деяких галузях зростання прибутку буде відмічено вже за результатами жовтня-грудня 2009 року, що підтверджує відновлення економіки в цілому, додають експерти.

За даними Thomson Reuters, прибутки європейських компаній за 2009 рік в цілому зменшаться на 24% в порівнянні з 2008 роком.

На 2010 рік прогнозується підйом прибутків на 25-30%, при цьому, як чекають аналітики, кожного кварталу цей прогноз переглядатиметься з підвищенням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua