"Найгірший банкір світу" знайшов нову роботу


"Найгірший банкір світу" знайшов нову роботу

Колишній генеральний директор Royal Bank of Scotland (RBS) сер Фред Гудвін, якого британська преса називає "найгіршим банкіром у світі" за те, що він зміг добитися багатомільйонних бонусів від банку в той час, коли його фінансова організація отримувала багатомільярдні збитки, знайшов нову роботу.

Як пише The Times, Фред Гудвін став старшим радником RMJM, п'ятої за величиною архітектурної фірми світу.

За даними видання, Гудвін отримав нову роботу ще до Різдва. Джерела The Times стверджують, що співробітникам RMJM про нове призначення повідомили 15 січня. У внутрішньокорпоративному листі керівник RMJM Europe Петер Моррісон написав, що Гудвін допоможе компанії розвиватися на міжнародних ринках.

Гудвін звільнився з RBS в 2008 році й відтоді отримував декілька пропозицій про роботу, проте погодився лише з контрактом від RMJM. Скільки він зароблятиме на новій посаді, невідомо.

В 2007 році зарплата Гудвіна в RBS склала 4,2 мільйона фунтів стерлінгів (понад 6,8 мільйона доларів за поточним курсом). При цьому він також може розраховувати на бонус за підсумками роботи банку за 12 місяців.

Після звільнення Гудвін добився для себе пенсії в розмірі 703 тисяч фунтів стерлінгів. Згодом, під тиском громадськості і влади, йому довелося скоротити її до 342,5 тисячі фунтів стерлінгів.

Головною помилкою Гудвіна на посту глави RBS вважається поглинання голландського банку ABN Amro за 50 мільярдів євро. В результаті операції шотландський банк в період кризи залишився без готівки і з великою кількістю боргів. Аби впоратися з економічним спадом, RBS довелося скоротити 20 тисяч співробітників.

В розпал кризи Гудвін не раз ставав об'єктом критики, а в березні 2009 року в його особняку в передмісті Единбурга побили шибки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua