Банк JP Morgan отримав 3,3 млрд дол. прибутку


Банк JP Morgan отримав 3,3 млрд дол. прибутку

За підсумками кризового 2009 року, чистий прибуток банку зріс до 11,7 млрд доларів.

Прибуток одного з найбільших американських банків JP Morgan Chase за результатами четвертого кварталу 2009 року знов перевершив очікування, повідомляє Бі-бі-сі.

Чистий прибуток фінансового гіганта за жовтень-грудень минулого року склав 3,28 млрд доларів. Це більш ніж в чотири рази перевершує результат за аналогічний період минулого року.

В той же час виручка, хоча і теж перевершила показник 2008 року, виявилася меншою, ніж в третьому кварталі, - 25,2 млрд доларів.

В цілому, за підсумками кризового 2009 року, чистий прибуток JP Morgan Chase зріс до 11,7 млрд доларів - з 5,6 млрд в 2008.

При цьому 6,8 млрд банку приніс один лише інвестиційний підрозділ. Добрі результати інвестиційного підрозділу протягом всього року допомагали JP Morgan Chase компенсувати збитки в сегментах споживчого кредитування і пластикових карток.

JP Morgan Chase традиційно відкриває сезон звітності великих американських банків - починаючи з наступного тижня за результатами четвертого кварталу звітуватимуть і інші гіганти: Goldman Sachs, Citigroup, Morgan Stanley і Wells Fargo.

Найближчим часом очікуються звіти й інших найбільших американських компаній - IBM, General Electric, Google.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua