"Київенерго" забезпечило резервне електропостачання ЦВК та інших об'єктів виборчого процесу


"Київенерго" забезпечило резервне електропостачання ЦВК та інших об'єктів виборчого процесу

АК "Київенерго" вжила низку запобіжних заходів, які мають гарантувати надійне та безперебійне електропостачання у Києві під час проведення виборів Президента України, повідомляє прес-служба "Київенерго".

Зокрема, голова правління АК Едуард Соколовський підписав розпорядження про недопущення відключення за несплату будівель, у яких розміщені виборчі дільниці та штаби партій кандидатів у Президенти.

"Споживачі "Київенерго" наразі заборгували компанії за тепло понад 1 млрд грн та понад 800 млн грн за електрику. Робота зі стимулювання виплати заборгованості ведеться компанією постійно, адже недопущення накопичення боргів споживачами є вимогою до роботи кожної енергокомпанії. Але на суботу та неділю "Київенерго" зі свого боку візьме тайм-аут і заради уникнення провокацій політиками не зробить жодного кроку щодо позбавлення електрики установ, які мають відношення до виборного процесу", - заявив Е.Соколовський.

Особливу увагу на час виборів АК "Київенерго" приділяє забезпеченню електроенергією Центральної виборчої комісії. 17 та 18 січня у щитовій ЦВК чергуватимуть працівники компанії, які будуть готові оперативно зреагувати на будь-яку аварію або іншу неординарну ситуацію, пов'язану з електропостачанням. Також у центральному районі філіалу "Кабельні мережі Київенерго", який обслуговує ЦВК, під час виборів та підрахунку голосів знаходитиметься дизель-генератор потужністю 200 кВт. Це обладнання здатне забезпечити живлення Центрвиборчкому в екстреному випадку.

Крім того, працівники АК "Київенерго" перевірили схеми електропостачання приміщень, де розміщуються усі 10 територіальних виборчих округів столиці. Кожен з цих об'єктів, окрім основного, має ще й резервне джерело живлення. Тобто, у випадку аварії виборчі округи також не залишаться без електроенергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua