Іран готовий брати участь у роботі Санкт-Петербурзької нафтової біржі


Іран готовий брати участь у роботі Санкт-Петербурзької нафтової біржі

Іран висловив готовність взяти участь у роботі Санкт-Петербурзької нафтової біржі, про це стало відомо за підсумками засідання російсько-іранської Робочої групи зі співпраці в сфері нафти, газу і нафтохімії, робота якої завершилася напередодні, повідомляється в прес-релізі Міненерго РФ.

"Ми позитивно ставимося до Санкт-Петербурзької нафтової біржі і готові до співпраці з нею", - відзначив глава іранської делегації заступник Міністра нафти Ісламської Республіки Ірану Ногрекар Ширазі.

Він відзначив, що об'єм нафти, що щодня добувається Росією та Іраном, складає 15 млн. барелів, а в разі залучення інших країн, можна довести цей об'єм до 50 мільйонів барелів на день.

Під час засідання іранська сторона виявила цікавість до російських технологій нафтогазовидобування, переробки вуглеводнів, ведення морської розвідки і дослідження свердловин.

Ширазі підкреслив, що в Росії та Ірану є великі можливості для взаємодії - як в традиційних областях, так і у сфері використання інноваційних технологій.

Найближчим часом сторони мають намір конкретизувати проекти, які увійдуть до "дорожньої карти" енергетичної співпраці двох країн.

Російську сторону на засіданні представляли Міністр енергетики РФ Сергій Шматко, а також його заступники - Сергій Кудряшов і Володимир Азбукін. Крім того, участь в Робочій групі взяли представники іранських і російських нафтових компаній - "Газпром", "Газпром нафта", СИБУР, "Стройтрансгаз", "Союзнєфтєгаз", ВНДІГАЗ та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua