СБУ має намір ініціювати позбавлення ліцензії банків, причетних до відмивання грошей для підкупу виборців на виборах Президента


СБУ має намір ініціювати позбавлення ліцензії банків, причетних до відмивання грошей для підкупу виборців на виборах Президента

Служба безпеки України має намір ініціювати позбавлення ліцензій на здійснення фінансової діяльності банків, які будуть причетні до незаконних фінансових махінацій з метою підкупу виборців на виборах Президента. Про це на брифінгу повідомила начальник прес-служби СБУ Марина Остапенко.

За її словами, основним завданням СБУ зараз є недопущення виведення грошових коштів з легального обігу через незаконні пункти відмивання грошей і можливе попадання "чорної готівки" у виборчий процес з подальшим використанням цих фінансових ресурсів для підкупу виборців на користь окремих кандидатів у Президенти.

За словами Остапенко, за кожним виявленим фактом таких спроб використовувати фінансову сферу для впливу на вільне волевиявлення громадян СБУ інформуватиме Національний банк, і в разі підтвердження причетності співробітників банківських установ до незаконних махінацій СБУ вимагатиме позбавлення банків-порушників ліцензій на здійснення фінансової діяльності.

СБУ закликає галузеві недержавні громадські об'єднання фінансового сектора, зокрема асоціації українських банків і Київський банківський союз, застерегти українські банки від сприяння підозрюваним, які використовують незаконні фінансові махінації, намагаючись позбавити громадян конституційного права вільно проголосувати на виборах Президента.

В зв'язку з цим СБУ звернулася до вищезгаданих об'єднань фінансового сектора.

Як повідомлялося, співробітники СБУ 13 січня ліквідували конвертаційний центр і вилучили 0,5 млн. гривень, що призначалися для штабу одного з кандидатів у Президенти в Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua