Провідні компанії Уолл-стріт виплатять своїм співробітникам за 2009 р. 145 млрд дол


Провідні компанії Уолл-стріт виплатять своїм співробітникам за 2009 р. 145 млрд дол

Провідні американські банки і фінансові компанії готуються виплатити своїм співробітникам близько $145 млрд. за 2009 р. - рекордну суму, - не дивлячись на лють, яку бонуси і компенсації фінансистам на Уолл-стріт вже давно викликають серед широкої публіки.

Аналіз, проведений The Wall Street Journal, показує, що керівники, трейдери, інвестиційні банкіри, фінансові менеджери в 38 лідируючих фінансових компаніях можуть розраховувати отримати майже на 18% більше компенсацій, ніж у 2008 р., і навіть трохи більше, ніж в рекордному за цим показником 2007 р. Такі висновки ґрунтуються на результатах розгляду документів, поданих компаніями до Комісії з цінних паперів і бірж США протягом перших дев'яти місяців 2009 р., і очікуваних доходах за четвертий квартал.

Зростання відображає пожвавлення в доходах банківської індустрії їх зростання до передкризового рівня. Компанії, проаналізовані WSJ, збираються відзвітувати про отримання $450 млрд. виручки торік - це 25-відсоткове збільшення в порівнянні з 2007 р. В цілому, на виплати співробітниками буде виділено 32% від виручки, що менше, ніж 40%, зафіксовані в 2008 р. Середня річна зарплата у фінансових компаніях Уолл-стріт складе за 2009 р. $149,192, що на 2% вище за показник 2007 р.

Деякі компанії вже попередили, що ці прогнози можуть виявитися дуже високими. Це свідчить про те, що вони можуть переглянути розміри винагороди за четвертий квартал у відповідь на обурення громадськості. Citigroup, Goldman і Morgan Stanley, також оголосили, що виплачувані ними бонуси міститимуть більший відсоток акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua