Білорусія не отримувала від Росії відмову кредитувати будівництво АЕС


Білорусія не отримувала від Росії відмову кредитувати будівництво АЕС

Білорусія не отримувала офіційної відмови уряду Росії кредитувати фінансування інфраструктури майбутньої АЕС, у тому числі міста атомників, заявив заступник міністра енергетики Білорусії Михайло Міхадюк. При цьому заступник міністра підкреслив, що раніше білоруською стороною було отримано листа прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна, в якому йдеться про те, що російська сторона готова розглянути можливість фінансування інфраструктури.

Що стосується можливого фінансування російською стороною будівництва міста атомників для майбутньої АЕС, то Міхадюк звернув увагу на те, що "там планується розмістити і російських будівельників, які будуватимуть АЕС".

Коментуючи підготовку до підписання проекту російсько-білоруської міжурядової угоди про будівництво АЕС і контрактної угоди, М.Міхадюк відзначив, що робота перебуває на стадії завершення. "Зараз ми тісно працюємо з російською стороною над документами", - додав він.

Як повідомлялося раніше, віце-прем'єр Ігор Сечін заявив у грудні 2009 року, що російська сторона при розгляді питання про будівництво АЕС в Білорусії наполягає на неможливості вирішення проблем територіального розвитку за рахунок бізнес-проекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua