Грузія може запропонувати альтернативний шлях транзиту газу в Європу


Грузія може запропонувати альтернативний шлях транзиту газу в Європу

Грузія має намір офіційно заявити про новий маршрут транспортування каспійського газу до Європи, повідомив глава уряду республіки Ніка Гілаурі перед відкриттям в четвер в Батумі Міжнародної енергетичної конференції. "Ми вперше представимо нові маршрути транспортування газу через Грузію до Румунії, Болгарії і України", - сказав він, підкресливши, що нові проекти транзиту газу "мають великі перспективи".

При цьому прем'єр відзначив, що новий проект буде оформлений в офіційних документах, після чого почнеться безпосередня робота над альтернативними варіантами транспортування. "На першому етапі йдеться про азербайджанський газ, а в майбутньому можливе підключення до проекту також туркменського і казахстанського газу", - сказав Гілаурі.

Він підкреслив, що на конференції обов'язково піде мова про проект Nabucco, який "вже має міжнародну підтримку і буде реалізований".

"Однак для нас мають важливе значення і нові альтернативні транспортні шляхи по диверсифікації постачань енергоносіїв Каспію в Європу", - заявив прем'єр.

У роботі конференції беруть участь делегації Грузії, Азербайджану, Казахстану, Туркменії, України, Білорусії, Румунії, Болгарії, Туреччини, Литви, а також Євросоюзу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua