Ситуація на іспанському авторинку стабілізується


Ситуація на іспанському авторинку стабілізується

За підсумками минулого року обсяг продажів автомобілів в Іспанії скоротився на 17,9% і склав 952 тис. 772 одиниці. Якщо в докризові часи продавалося близько 1,6 млн. машин, в 2008 році було реалізовано 1,1 млн. машин, то в минулому році цей показник недотягнув до 1-мільйонної планки, пишуть місцеві ЗМІ.

Між тим, на думку аналітиків автомобільного ринку, вже відчувається деяка стабілізація продажів, яка почалася після того, як в травні були введені бонуси у розмірі 2000 євро за утилізацію старої машини.

За підсумками грудня позитивна динаміка склала 25,1% або 90 тис. 553 нових автомобіля. Варто при цьому відзначити, що, якщо раніше в результаті дії програми утилізації збільшення продажів забезпечували головним чином автомобілі малих класів, то в грудні зростання реалізації зафіксоване вже у всіх сегментах.

За даними Іспанської асоціації виробників легкових і вантажних автомобілів (ANFAC), маркою, що найбільше продається, за підсумками 2009 року стала Renault - 89 тис. 151 машина. Трохи менший результат показав ще один французький бренд - Citroen - 87 тис. 862 автомобілі.

Замикає трійку лідерів Ford, що продав 83 тис. 855 машин. А ось національний автовиробник Seat, який ще за підсумками 11 місяців займав третій рядок, в грудні поступився "бронзою" і виявився на четвертому місці з показником 83 тис. 792 машини. На п'ятому місці - Peugeot, реалізація в якого досягла 81 тис. 716 автомобілів.

Продажі російських автомобілів Lada в Іспанії за підсумками 2009 року залишилися на рівні попереднього року і склали 82 машини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua