Пекіну загрожує газовий дефіцит


Пекіну загрожує газовий дефіцит

Надзвичайно холодна погода зумовила різкий стрибок попиту на природний газ в китайській столиці і поставила її перед загрозою газового дефіциту. Як повідомляє агентство Xinhua, влада Пекіну змушена була піти на обмеження постачань газу установам і підприємствам, аби його вистачило населенню.

За даними столичного комітету з муніципального управління і контролю за санітарно-гігієнічним станом міста, через найлютіші за останні 40 років морози щоденний обсяг споживання газу в Пекіні вже досяг 50 млн кубометрів при максимально можливій пропускній спроможності міської системи газопостачання 52 млн кубометрів на добу.

Раніше тут було запроваджено режим підвищеної готовності до можливих надзвичайних ситуацій з газопостачанням, у зв'язку з чим були урізані постачання газу установам, великим торговельним майданчикам, супермаркетам і промисловим підприємствам. Уряд вже пішов на подальше посилення діючих обмежень, аби не допустити перебоїв з наданням газу міському населенню.

Природний газ йде до Пекіна з родовищ в Північно-Західному Китаї і з провінції Хебей. За оцінками фахівців, обсяг газу, що транспортується по обох трубопроводах, вже досяг гранично допустимого рівня, повідомляє ПРАЙМ-ТАСС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua