Interpipe уклав договори блокування і підтримки з 74% власників єврооблігацій


Interpipe уклав договори блокування і підтримки з 74% власників єврооблігацій

Interpipe Limited, власник української трубно-колісної компанії "Інтерпайп" (Дніпропетровськ), оголосив про укладення договорів блокування і підтримки (Lock Up і Support Agreements) з власниками 74% випуску своїх єврооблігацій на суму $200 млн. Як сказано в біржовому повідомленні Interpipe, згідно з умовами договорів, власники єврооблігацій, зокрема, відмовляться від дій, які можуть призвести до крос-дефолту, на період до 2 лютого 2010 року або до пізнішої дати в разі домовленості між сторонами.

Як передбачається умовами договорів, за це власники отримають винагороду в розмірі $2,5 за кожні $1000 основної суми боргу за облігаціями. При цьому така плата буде здійснена за умови, що загальна сума облігацій, якими володіють власники, які підписали договір підтримки і блокування, досягне $150,001 млн, або 75% "плюс" 1 облігація.

Крім того, Interpipe пропонує власникам, котрі вже увійшли до договорів блокування і підтримки, внести зміни до договору і перенести Long-StopDate з 2 на 28 лютого 2010 року.

Як уточнюється в повідомленні компанії, власники облігації, які готові підтримати такі зміни в договорах, мають дати згоду компанії до 25 січня 2010 року.

Дія пропозицій про підписання Lock Up і Support Agreements триває до 15 січня 2010 року.

Як повідомлялося, в середині листопада 2009 року Interpipe оголосив про початок переговорів з власниками понад 75% випуску єврооблігацій на суму $200 млн про укладення з ними договорів блокування і підтримки.

В липні 2007 року "Інтерпайп" здійснив дебютний випуск єврооблігацій на $200 млн з погашенням 2 серпня 2010 року і ставкою 8,75% річних. Процентний дохід за облігаціями виплачується раз на півроку.

В грудні 2008 року "Інтерпайп" висловив прохання пом'якшити зобов'язання (ковенанти) компанії по них. Тоді ж компанія повідомила, що Millen Financial Ltd., яка належить акціонерам "Інтерпайпу", оголосила оферту на викуп всього випуску єврооблігацій за ціною в діапазоні 47-55% номіналу. Підсумкова ціна викупу склала 47% номіналу, проте обсяг реалізованих по оферті облігацій невідомий.

На початку 2009 року власники єврооблігацій "Інтерпайпу" погодилися пом'якшити ковенанти. Зокрема, був підвищений дозволений рівень коефіцієнта "борг/EBITDA" з 3,5 до 4,5 і виключений із загальної суми боргу $344 млн кредит, угоду про який компанія підписала в квітні 2008 року під забезпечення італійського експортного агентства SACE для будівництва нового електросталеплавильного комплексу потужністю 1,32 млн тонн сталі на рік.

При цьому ставка купона за облігаціями залишилася на колишньому рівні, хоча компанія допускала її підвищення. Це дало підстави аналітикам передбачити, що акціонери "Інтерпайпу" змогли викупити більше половини його єврооблігацій.

Виробничі потужності "Інтерпайпу" розміщені на трьох заводах в Дніпропетровській області.

Річний оборот "Інтерпайпу" в 2008 році склав $1,96 млрд. На його підприємствах було вироблено 1,2 млн тонн трубної та колісної продукції. Експортні постачання в загальному обсязі продажів у тому ж році склали 75%. Компанія підконтрольна бізнесменові Віктору Пінчуку і членам його сім'ї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua