Туреччина відкликала свого із Ізраїлю


Туреччина відкликала свого із Ізраїлю

Туреччина відкликала посла з Ізраїлю. Анкара вимагає від ізраїльтян вибачень за нешанобливе ставлення до працівника своєї дипломатичної місії, повідомляє Бі-бі-сі.

Під час зустрічі турецького посла Ахмета Огуза Челіккола із заступником міністра закордонних справ Ізраїлю Данні Аялоном, що відбулася напередодні, турецького дипломата усадили в низьке крісло - ізраїльський чиновник сидів набагато вище. Крім того, Аялон не подав Челікколу руку для привітання.

Приводом для дипломатичного демаршу стало зображення працівників ізраїльських спецслужб в популярному турецькому серіалі "Долина вовків". У ньому розвідка Ізраїлю викрадає палестинських дітей з метою їх подальшого навернення в іудаїзм, що викликало роздратування в Єрусалимі.

Нагадаємо, на 17 січня запланований офіційний візит міністра оборони Ізраїлю Ехуда Барака до Анкари. Відносини між Ізраїлем і Туреччиною загострилися після того, як Анкара кілька разів виступала з різкою критикою дій ізраїльських військових в секторі Газа в грудні 2008 р. - січні 2009 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування