Експерти Weeden & Co. підвищили прогноз цін на природний газ в 2010г на 12%


Експерти Weeden & Co. підвищили прогноз цін на природний газ в 2010г на 12%

Аналітики брокерської компанії Weeden & Co. підвищили прогноз вартості природного газу на 2010 рік на 12%, відзначивши, що у зв'язку з незвично холодною погодою запаси газу будуть нижчими від прогнозованих раніше рівнів, після завершення зимового періоду, повідомило агентство Bloomberg.

Середня вартість газу на NYMEX цього року складе $5,05 за мільйон британських термальних одиниць, прогнозує аналітик брокерської компанії Елен Ханнан. Раніше очікувалося, що ціна складе $4,5.

Weeden також погіршила прогноз для об'єму запасів газу в США на початку квітня до "нижньої межі" діапазону 1,6-1,8 трлн кубічних футів. Попередній прогноз передбачав об'єм запасів на рівні 1,8 трлн футів.

"Я побоювалася, що після закінчення зимового сезону запаси газу будуть незвично високими, - відзначила Е.Ханнан. - Проте це було шість тижнів тому, ще до початку холодів, що різко скоротили запаси палива".

Середній за останні 5 років рівень запасів природного газу в США в квітні складає 1,489 трлн кубічних футів, свідчать дані міністерства енергетики США.

Об'єм запасів на 1 січня склав 3,123 трлн, що на 11% вище від середнього рівня цього періоду за 5 років. Запаси скоротилися на 714 млрд кубічних футів після досягнення пікового значення в 3,837 трлн 27 листопада.

Відновлення американської економіки може призвести до зростання попиту на промисловий газ на 4,3%, або 700 млн кубічних футів на день, в порівнянні з рівнями 2009 року, прогнозує Е.Ханнан.

Вартість ф'ючерсів на природний газ піднялася у вівторок вперше за чотири дні. Лютневі ф'ючерсні контракти подорожчали на 1,4% - до $5,531 за млн британських термальних одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua