Аналітики: Продаж "ІСД" продовжує позитивно впливати на український фондовий ринок


Аналітики: Продаж "ІСД" продовжує позитивно впливати на український фондовий ринок

Продаж металургійних активів "Індустріального союзу Донбасу" групі російських бізнесменів продовжує позитивно впливати на український фондовий ринок. Про це йдеться в аналітичному огляді компанії Foyil Securities.

Так, згідно з оглядом, акції основного активу операції - Алчевського металургійного комбінату - знову продемонстрували вражаючу динаміку, піднявшись на "Українській біржі" на 19,3%. Цей емітент також виявився лідером торгів за обсягом. На вчорашній сесії індекс UX додав 3,9%, при цьому оборот торгів акціями склав 29 млн. гривень. Всі складові кошика індексу закрилися в позитивній зоні, а найбільше зростання показали металургійні та коксохімічні компанії. Істотне підвищення продемонстрували акції банківських установ, зокрема "Райффайзен Банку Аваль", банку "Форум" і Укрсоцбанку, незважаючи на непевне майбутнє сектора і слабкі результати за минулий рік.

"Це говорить про те, що "Українській біржі" вдалося не лише відновити втрати, що їх зазнала в кінці року, але й істотно додати. У негативній зоні сесію завершили всього декілька емітентів, серед яких були неліквідні компанії. Схожа ситуація спостерігалася на ПФТС, де лідером торгів також виявився Алчевський меткомбінат, за яким слідувала "Укрнафта" і меткомпанії. ПФТС залишається основним майданчиком для торгівлі інструментами з фіксованою прибутковістю і сертифікатами інвестиційних фондів. Враховуючи нейтральну динаміку на світових майданчиках, ми чекаємо, що ефект від продажу "ІСД" сьогодні почне слабшати, а обсяги торгів коливатимуться на середньому рівні 2009 року", - йдеться в огляді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua