Турчинов за держстимулювання випуску якісної продукції підприємствами


Турчинов за держстимулювання випуску якісної продукції підприємствами

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов виступає за стимулювання державою випуску вітчизняними підприємствами якісної продукції.

Про це він сказав, виступаючи на відкритті Всеукраїнського конкурсу якісної продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".

"Ми мусимо створити умови, коли випускати високоякісну продукцію на рівні міжнародних стандартів підприємствам буде вигідно і престижно, а випускати неякісну продукцію - економічно невигідно і безперспективно. Саме таку політику має проводити держава", - сказав Турчинов.

Він нагадав, що Кабінет Міністрів розробляє програму соціально-економічного розвитку країни до 2020 року, в якій буде передбачено механізм стимулювання державою випуску якісної продукції підприємствами.

Як повідомляло агентство, Турчинов готовий виконувати обов'язки прем'єр-міністра в разі обрання чинного прем'єра Юлії Тимошенко Президентом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua