Донецький губернатор готовий стати новим прем'єром — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Донецький губернатор готовий стати новим прем'єром

22
Голова обласної адміністрації Донецької області Віктор Янукович, чия кандидатура фракцією "Регіони України" висунута на посаду прем'єр-міністра, готовий стати ним. Про це Янукович заявив в інтерв'ю газеті "День", передають Українські Новини. Янукович сказав, що у разі обрання його прем'єр-міністром готовий жорсткіше відстоювати позиції Кабінету Міністрів порівняно з чинним урядом, очолюваним Анатолієм Кінахом.
Янукович вважає за необхідне довести позитивну роль держави в управлінні економікою і країною. За словами донецького губернатора, уряд має передусім розробити загальнодержавні програми і нести відповідальність за їхнє виконання. Янукович заявив, що виступає за надання підприємцям більшої свободи і створення сприятливих умов для інноваційних програм.
Нагадаємо: наприкінці минулого тижня більшість Верховної Ради внесла на розгляд Президенту Леонідові Кучмі 4 кандидатури на посаду прем'єр-міністра. Серед запропонованих кандидатур голову ДПА Миколи Азарова висунула група "Європейський вибір", Януковича — фракція "Регіони України", першого віце-прем'єра Олега Дубину — фракція "Народний вибір" і Анатолія Кінаха — фракція "Трудова Україна" та Партія промисловців і підприємців.
Президент закликав Раду до 21 листопада провести позачергове парламентське засідання стосовно подальшої працездатності уряду, або він відправить чинний уряд у відставку своїм указом. Голова Ради Володимир Литвин виступає за затвердження Радою кандидатури на посаду прем'єр-міністра до кінця листопада. 52-літній Янукович очолює Донецьку обладміністрацію з 1998 року.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас