Ештон: Росія використовувала енергетику у політичних цілях


Ештон: Росія використовувала енергетику у політичних цілях

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, призначена віце-президентом Єврокомісії Кетрін Ештон вважає важливим визнання того, що Росія використовувала енергетику в політичних цілях.

Як повідомляє власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це вона заявила вчора, виступаючи перед депутатами Комітету з питань закордонних справ Європарламенту.

“Дуже, дуже важливо визнати, що деякі питання були політичними, а не економічними”, - сказала вона.

Ештон зазначила, що Євросоюз повинен вживати заходів, аби енергетичні питання не використовувалися Росією в політичних цілях, як це було раніше у випадку з Україною.

Говорячи про енергетичну політику ЄС, вона відзначила необхідність диверсифікації як енергетичних джерел, у тому числі за рахунок розвитку вітрової, сонячної і ядерної енергетики, так і трубопроводів, якими постачаються нафта і газ в країни, - члени ЄС.

Європейська Рада (саміт глав держав і урядів країн-членів ЄС) 19 листопада 2009 року призначила Ештон на посаду Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президента Єврокомісії.

11 січня в Європарламенті почалися слухання кандидатів на посади комісарів ЄС, які продовжаться до 19 січня. 26 січня Європарламент планує визначитися з новим складом Комісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua