Холоди в Норвегії спричинили збої у видобутку газу на експорт


Холоди в Норвегії спричинили збої у видобутку газу на експорт

Холоди, що охопили південь Норвегії, спричинили збої у видобутку газу, призначеного на експорт. Зокрема, розробка родовища Ормен Ланге, звідки йдуть постачання газу до Великої Британії, протягом останніх трьох днів припинена. Обсяги переробки газу на комплексі Корсте, звідки газ прямує до Німеччини, скорочені, передає РосБізнесКонсалтинг з посиланням на Associated Press.

За заявою, зробленою компанією-оператором Ормен Ланге, виробництво тут було припинене 9 січня "через погані погодні умови". Відновлення видобутку наразі відкладене на невизначений термін".

Північно-Східна Англія, з якою переробна установка родовища зв'язана трубопроводом, щодня отримувала 70 млн. куб. м газу.

Роботу на переробному комплексі Корсте вдалося відновити за добу після початку проблем із замерзанням механізмів. Фахівці запевняють, що найближчим часом тут відновиться робота в повному обсязі, повідомляє агентство Bloomberg.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua