Лікарі отримають надбавку за стаж


Лікарі отримають надбавку за стаж

В Україні з 1 січня лікарі державних і комунальних закладів охорони здоров`я зі стажем до 10 років отримуватимуть надбавку у розмірі 10% від посадового окладу, зі стажем понад 10 років - 20%, понад 20 років - 30%.

Про це йдеться в оприлюдненій Постанові Кабінету Міністрів "Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров`я".

Постанова набирає чинності з 1 січня 2010 року.

Надбавки виплачуватимуться за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров`я, крім посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Згідно з рішенням уряду, до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається час роботи у державних і комунальних закладах охорони здоров`я України, СРСР і союзних республік СРСР на посадах лікарів і фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою.

Крім того, до стажу зараховується час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, але не більш як до досягнення нею шестирічного віку, або коли дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежна) - не більш як до досягнення нею 16-річного віку тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua