Точка зору: На початку року долар на світових валютних ринках повернувся на бічний тренд проти євро


Точка зору: На початку року долар на світових валютних ринках повернувся на бічний тренд проти євро

На початку поточного року долар США на світових валютних ринках повернувся на бічний тренд проти євро після стрімкого зростання протягом перших тижнів грудня минулого року. Про це сказав начальник відділу арбітражних операцій "Брокбізнесбанку" Владислав Стельмах.

За його словами, вказана валютна пара протестувала технічний рівень 1,43, але так і не змогла зафіксуватися нижче. Незважаючи на сигнали відновлення національної економіки США, майбутні темпи підвищення базових процентних ставок центрального банку країни залишаються під питанням, відзначив експерт. Він підкреслив, що "більшість учасників торгів чекають скорочення американської економіки вже протягом найближчих кварталів, враховуючи, що сьогоднішня позитивна динаміка підтримується виключно тимчасовими чинниками, в числі яких державні пакети стимулювання і цикли обороту запасів".

Як вважає В.Стельмах, серед найважливіших факторів для курсу американської валюти на перший план зараз знову виходять високий бюджетний дефіцит США і політика надмірно низьких процентних ставок центрального банку. Це створює середньострокові ризики для ціни долара і має забезпечити повернення євро/долар вище 1,5 після завершення поточного коректувального руху, прогнозує експерт. Зараз дана пара намагається здолати зону 1,4320/30, відзначив він.

На думку В.Стельмаха, "фондові ринки продовжують товкти воду в ступі, а тяга до ризику серед інвесторів поступово повертається". Він повідомив, що найстрімкіша динаміка в новому році поки спостерігається в товарних високодохідних валют, а також у валют ринків, що розвиваються. За інформацією експерта, долари Австралії, Нової Зеландії, Канади, а також норвезька крона виявилися лідерами зростання на фронті основних валют. Виняток становив лише британський фунт, який з початку року зареєстрував втрати проти долара США, додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua