Робітники InBev в Бельгії взяли в заручники менеджерів компанії


Робітники InBev в Бельгії взяли в заручники менеджерів компанії

Робітники найбільшої пивоварної компанії світу Anheuser-Busch InBev узяли в заручники менеджерів бельгійського заводу після того, як концерн оголосив про плановане скорочення робочих місць у Європі на 10%, пише The Times.

Представники профспілки бельгійського заводу Jupiler вимагали переговорів з топ-менеджерами материнської компанії, взявши в заручники 10 керівників заводу. Робітники протримали менеджерів 11 годин, але в результаті погодилися звільнити їх і відпустити додому.

На іншому бельгійському заводі, що випускає пиво Stella Artois, робітники заблокували 40 вантажівок.

AB InBev, що випускає такі сорти пива, як Budweiser, Boddingtons, Cobra і Michelob, звільнить 800 з близько 8000 своїх співробітників у Європі, основні скорочення припадуть на Бельгію, Великобританію, ФРН, Нідерланди і Люксембург.

За даними компанії, споживачі почали віддавати перевагу вину і міцному алкоголю, що призвело до скорочення продажів пива. Зокрема, в Бельгії продажі пива з початку століття впали на понад 20%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua