899
Goldman Sachs продовжує розпродувати елітну нерухомість
— Нерухомість
Китайський девелопер Shanghai Forte Land Co Ltd знаходиться на фінальній стадії переговорів з Goldman Sachs про придбання елітної житлової нерухомості в Шанхаї. Сума операції оцінюється більш ніж в $200 млн.
Іноземні інвестори, зокрема Goldman Sachs, Morgan Stanley і Macquarie Group Ltd., розпродають свою нерухомість в Китаї, користуючись зростанням цін на місцевому ринку. В останньому випадку йдеться про придбання китайською компанією житлового комплексу Shanghai Garden Plaza. Американський банк купив цей комплекс, що складається з вілл та апартаментів, в 2007 році за $190 млн., уточнює Reuters.
На думку експертів, зрілий ринок нерухомості КНР втрачає свою привабливість для іноземних інвесторів через зменшення прибутковості і доходів від оренди житла.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
Також за темою
Нерухомість на дитину: порядок оформлення та документи
З 2026 року учасники бойових дій можуть отримати податкову знижку за оренду житла
Коли дача вважається житловим будинком
Нерухомість: які особливості «сталінок»
Чому важливо внести відомості про нерухомість до реєстру речових прав
Де живе Маск: скільки коштує будиночок «контейнер»
