Рішення Черновецького піддадуть експертизі


Рішення Черновецького піддадуть експертизі

Громадські організації столиці мають об'єднати свої зусилля, аби створити орган, який став би майданчиком для діалогу та ефективної взаємодії між громадянами і владою.

Про це на зборах громадських організацій міста Києва заявив голова "Київської общини", народний депутат Валерій Борисов, повідомляє його прес-служба.

"Громадські організації Києва мають об'єднати свої зусилля для проведення народних експертиз законів, рішень органів державної влади і місцевого самоврядування з подальшим народним контролем за їх виконанням і діяльністю влади на всіх рівнях", - відзначив Борисов.

За його словами, в Конституції чітко прописано, що народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні.

"Формалізовані владні інститути - це лише найняті суспільством працівники, а насправді реальною владою мають бути громадяни України", - відзначив Борисов, додавши, що головне завдання, аби цей конституційний принцип перестав бути порожньою декларацією.

"Політики, високопоставлені чиновники, представники громадських організацій мають нарешті навчитися працювати разом і дотримуватися формули: "Народна ініціатива - народна експертиза - народний контроль". Ця формула має стати наріжним каменем в становленні нових партнерських стосунків влади і суспільства", - підкреслив Валерій Борисов.

Як відомо, днями відбулися збори громадських організацій міста Києва, в яких взяли участь понад 1000 представників столичних організацій. На зборах, на підставі Постанови Кабінету Міністрів, була обрана Громадська Рада міста Києва у складі 15 осіб. Крім того, був обраний голова Громадської Ради міста Києва і представник від столиці в Громадській Раді при Кабінеті Міністрів України - голова громадської організації "Київська община", народний депутат Валерій Борисов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua